חיפוש
!קלי איתך

פשוט ומהיר - פעולות און ליין למעסיק

קבוצת קלי שומרת על ייחודה כסוכנות ניהול הסדרים עצמאית, מקצועית ובלתי מתפשרת על איכות השרות כמעט 50 שנה. הקו המנחה את פעילותנו המגוונת בעולם הביטוח הפנסיוני, הפיננסי והבריאות היא גישה ממוקדת לקוח לצד שמירה על רמה מקצועית ושירותיות מהגבוהות בתחומה ולכן השקנו אתר אינטרנט הסייע למעסיק בניהול המערך הפנסיוני בארגון. 

פעולות
ועדכונים
online

image face

הטכנולוגיה המתקדמת, מאפשרת למעסיקים לבצע פעולות ולשלוף מידע אונליין. אתר אינטרנט למעסיק הוא מקור מידע עדכני בכל הקשור לתיק הביטוח הפנסיוני של עובדי הארגון, ובעל יכולת אקטיבית ייחודית מסוגה לדיווח על עובדים חדשים המצטרפים לארגון וכאלו הפורשים ממנו. לצורך קליטת עובדים חדשים וטיפול במסיימי ללא צורך במילוי טפסים ידניים אל מערכות התפעול של קלי ומאפשרים מעקב מלא אחר השלבים השונים בתהליך. המערכת מציגה גם מבט ניהול מקיף בפני המעסיק על ניתוחים ופילוחים מצרפיים לניהול מערך הביטוח הפנסיוני בארגון, ומספקת תמונת מצב עדכנית אודות פעולות השירות של קלי בארגון כגון: סטאטוס טיפול בקליטת עובדים חדשים, סיומי עבודה, פגישות שירות תקופתיות, ועוד.

דוחות

image face

דוח פעולות שרות באתר- מהווה לינק לנתונים מידעיים אודות: פרטיו אישיים של כל עובד ועובד, התפלגות גילאים ושכר, פעילותה של סוכנות קלי אל מול עובדים חדשים, מסיימי עבודה ופגישות עם עובדי הארגון בחתכי זמן שונים. דוחות מאפייני תיק הביטוח- מהווים מקור מידע באשר לחלוקת תיק הביטוח הפנסיוני של עובדי הארגון בין הגופים המוסדיים השונים, מוצרי הביטוח הקיימים ובתי ההשקעות הקיימים בכל הקשור לקרנות ההשתלמות המשויכות לעובדים, תוך גישה לרשימות שמיות של עובדי החברה עבורם קיימות תכניות בפילוח הנזכר. דוח זכויות ביטוחיות- מציג סימולציית כספים שיעמדו לזכות העובד בגיל פרישה בחלוקת קצבה חודשית וסכום חד פעמי, צבירות נכון לתאריך הדו"ח, סכומי הביטוח למקרה פטירה חו"ח ואובדן כושר עבודה בתכניות הפנסיוניות השונות. בקבוצת קלי משקיעים ומייחסים חשיבות רבה לזכויות הביטוחיות של לקוחותינו ואנו מציגים את הנתונים באתר האינטרנט לשימושם של מקבלי ההחלטות בארגון.

סליקת
כספים

image face

אחד ממאפייני הפעילות החשובים בביטוח הפנסיוני היא סליקה כספית- התשלומים השוטפים העוברים מהמעסיק לקופות הפנסיוניות השונות באמצעות קבוצת קלי. אתר האינטרנט למעסיק מספק מידע באשר לתשלומים השונים בגין כל עובד עבור כל חלק של הפרשת העובד והמעסיק לתכנית הפנסיונית, פירוט באשר לנתונים הרישומיים של כל העברה כספית וסטאטוס הטיפול בתשלום, כל זאת בחתכי זמן שונים על פי רצון המשתמש. דוח ערך פדיון הפיצויים לתאריך המבוקש משלים את התמונה בכל קשור לרישומים הכספיים הנוגעים לעובדי החברה.

שירות
אישי

image face

לנוחותו של המעסיק, מכיל שער האתר הראשוני מידע באשר לנותני השרות הישירים מטעם סוכנות קלי, מנהל הלקוח הפועל מול עובדי הארגון והרפרנט התפעולי נותן השרות לאנשי הקשר הרלבנטיים.

אתר האינטרנט למעסיק של קבוצת קלי, נמצא בחזית הטכנולוגיה של עולם ניהול ההסדרים הפנסיונים ועובר שינויים ועדכונים מעת לעת כדי לספק לך את הפתרונות הדיגיטליים היעילים ביותר עבורך.

לקבלת פרטים
ללא התחייבות
מעודכנים בכל
השינויים הפנסיוניים?
רשמו אותי לקבלת עדכונים במייל
:כדאי לקרוא גם על
ביטוח חיים
קופות גמל
קרנות השתלמות
ליווי מקצועי ואישי
לפני פרישה
יש כמה דברים חשובים שאתם חייבים לדעת התקשרו עכשיו
טלפון
6367129
03
חופשה ללא תשלום
חופשת לידה
קליטת עובד חדש
תהליך עזיבת עובד
פשוט ומהיר - פעולות און ליין למעסיק