חיפוש
אודותינו רגעים חשובים בחיים
!קלי איתך

איך לחסוך חכם?

היכן הכי נכון לחסוך לטווח ארוך ומהם המדדים לקבלת החלטה נכונה?

לכל חוסך יש להתאים את אופי ההשקעה בהתאם לצרכיו ולטעמיו. תשואה גבוהה יותר תושג בדרך כלל בסיכון גדול יותר, לכן חשוב מאוד לקבל תמונה נכונה של מבנה ההשקעות של המוצר הפנסיוני או הפיננסי, שבו נצברים כספי החיסכון ארוך הטווח שלנו.

קבוצת קלי פיתחה מספר כלים שיאפשרו לחוסך ולמשקיע לקבל החלטה מושכלת יותר ונכונה יותר עבורו.

מערכת השוואות מתקדמת, היא כלי שפיתחנו המאפשר לקבל מידע רב ובשקיפות מרבית.
מערכת ההשוואות מאפשרת השוואת תשואות ומדדי סיכון של פוליסות ביטוח, קרנות פנסיה, קופות גמל, תיקי השקעות ופוליסות פיננסיות. באמצעות המערכת ניתן לאתר בין היתר קופות בחשיפת מניות מוגבלת, להשוות דמי ניהול ממוצעים בין הקופות השונות ועוד.
המערכת מתעדכנת ישירות מאתר משרד האוצר, ומהווה כלי סיוע בקבלת החלטה לבחירה נכונה של מוצרי חיסכון שונים והתאמתם לטעמי המשקיע. 

פוליסות
ביטוח

image face

השוואה בין מסלולי ההשקעה של מספר רב של פוליסות ביטוח מנהלים, המנוהלות על-ידי מגוון חברות ביטוח. מטרת המערכת היא לאפשר לך לבחון את ביצועי התכנית האישית שלך ולוודא כי החיסכון הפנסיוני אכן מותאם לצרכים שלך. ההתאמה נבחנת על פי תשואה לאורך זמן מול מדדי סיכון.

קרנות
פנסיה

image face

השוואה בין מסלולי ההשקעה של מספר רב של קרנות פנסיה חדשות, המנוהלות גופי השקעה. מטרת המערכת היא לאפשר לך לבחון את ביצועי התוכנית האישית שלך ולוודא כי החיסכון הפנסיוני אכן מותאם לטעמייך ולצרכייך. ההתאמה נבחנת על פי תשואה לאורך זמן מול מדדי סיכון. כמו כן ניתן לבחון פרמטרים נוספים כגון: הקף הנכסים המסוכנים בתיק האישי.

פוליסות
פיננסיות

image face

אם ברצונך לנהל השקעות באופן מקצועי כבר מסכומים קטנים, או להפקיד סכומים קטנים בהוראת קבע מידי חודש לטווח ארוך - עבורך, עבור ילדיך או עבור נכדיך - יש לנו פתרון מצוין. במערכת ההשוואה תוכלו להשוות בין מסלולי ההשקעה של פוליסות חיסכון שונות. תוכלו לבחון את ביצועי התכנית האישית שלך, במונחי תשואה, סיכון ודמי ניהול. כמו כן ניתן לבחון פרמטרים נוספים כגון: הקף המניות ונכסים בדרוג נמוך.

קופות
גמל
וקרנות
השתלמות

image face

מערכת השוואת קופות גמל, קרנות השתלמות ותיקי השקעות המתקדמת בישראל. מטרת המערכת היא לאפשר לך לבחון את ביצועי התכנית האישית שלך ולוודא כי מבנה תיק ההשקעות אכן מותאם לטעמייך ולצרכייך. ההתאמה נבחנת על פי תשואה לאורך זמן מול מדדי סיכון. כמו כן ניתן לבחון פרמטרים נוספים כגון: הקף הנכסים המסוכנים בתיק האישי. ניתן לבצע השוואה למדדים מובילים במשק וכן לקופות אחרות.

תיקי
השקעות

image face

קלי פיתחה באופן בלעדי וייחודי מערכת השוואה אינטרנטית של תיקי השקעות מנוהלים. ההשוואה נעשית מול 6 מסלולים שונים במגוון בתי השקעות מהמובילים בישראל. המערכת מציעה שקיפות, נתונים שקופים ומאומתים של תשואות בתי ההשקעות, בהתחשב בדמי ניהול, עמלות קנייה ומכירה ואחזקת קרנות נאמנות, השוואות בין מסלולים זהים, השוואת תשואות, ניתן לקבל מידע לגבי תמהיל ההשקעות של כל מסלול ומסלול, ניתן להשוות בין מסלולי ההשקעות של בתי ההשקעות והשוואה למדדי השוק. באמצעות משווקי החברה, תוכלו לקבל ניתוח מקיף ומעמיק ולבחור את בית ההשקעות שינהל את כספך זאת בצורה אובייקטיבית לחלוטין ללא ניגודי עניינים.

לקבלת פרטים
ללא התחייבות
מעודכנים בכל
השינויים הפנסיוניים?
רשמו אותי לקבלת עדכונים במייל
:כדאי לקרוא גם על
ביטוח חיים
קופות גמל
קרנות השתלמות
ליווי מקצועי ואישי
לפני פרישה
יש כמה דברים חשובים שאתם חייבים לדעת התקשרו עכשיו
טלפון
6367111
03
תכנון פנסיה ופיננסים לאחר החתונה
תכנון חיסכון וביטוח בריאות לעתיד הילדים
מה עושים כשמתחילים מקום עבודה חדש?
הגעת לגיל 50? מקסם את החיסכון לפרישה
זכויות בעת גירושין
תכנון פנסיה וליווי מקצועי לקראת פרישה
איך לחסוך חכם?
פטירת בן/ בת משפחה
שינוי מקום עבודה - סיוע מקצועי וליווי צמוד
פנסיה למטפלת ולעובדי משק
חופשה ללא תשלום (חל"ת)
זכויות במהלך חופשת לידה