חיפוש
אודותינו רגעים חשובים בחיים
!קלי איתך

תכנון פנסיה וליווי מקצועי לקראת פרישה

אומרים כי הפרישה ממקום העבודה הוא אחד הצמתים החשובים בחיים.

בפרישה ממעגל העבודה, מבנה ההכנסות וההוצאות עומד להשתנות, החיסכון שנצבר בתכנית הפנסיה עומד להשתחרר, ויש צורך בקבלת החלטות חשובות לגבי משיכת כספי הפנסיה.

כשאתם נמצאים לקראת פרישה ממעגל העבודה, אתם יודעים שהגעתם לנקודת זמן קריטית בה מוכרעות החלטות בלתי חוזרות רבות,  בנוגע למבנה הפנסיה האישי שלכם. 

באפשרותכם להבטיח לעצמכם המשך חיים פעילים, עם תזרים הכנסה שמתאים לצרכים שלכם ושל המשפחה שלכם. אתם יכולים לבחור שהכספים שצברתם לאורך שנים ינוהלו בצורה מקצועית ויבטיחו תשואה שתאפשר משיכת כספים לאורך שנים רבות אחרי הפרישה.

תיקון 190 שעבר בחקיקה במאי 2012 הכניס מספר שינויים מהותיים באופציות הטיפול במס. ההבדלים בין האופציות השונות לתכנון החיסכון לפורש לעיתים יכולים להיות דרמטיים, ולהשפיע על קבלת ההחלטה ועל עתיד הפורש.

ניתוח האופציות לטיפול במס, במיוחד אחרי תיקון 190, הוא תהליך מאוד מורכב ודורש מומחיות ומיומנות רבה לייצר סכומים פטורים ממס גבוהים. התאמת האופציה הנכונה לפורש דורשת ליווי והכוונה של מומחה מהרמה הגבוהה ביותר.

טיפ חשוב!

תהליך של הכנב לפרישה בראיה פיננסית דורש מומחיות רבה; לא תמיד החלופה המתאימה ללקוח היא החלופה שבה הוא משלם פחות מס; היתרות בתכניות החיסכון הפנסיוני זה לא נתון מספק; קיימים מקרים בהם כדאי לדחות את קבלת הקצבה; חשוב לקבל החלטה נכונה גם בנוגע לשאלה מה עושים עם הכספים הנותרים שלא מושכים אותם כהון או כקצבה.

יחידת תכנון פרישה ופנסיה של קבוצת קלי: 

  • מומחים בתחום קרנות הפנסיה הוותיקות
  • בעלי ניסיון בטיפול בבכירים במשק ובתיקים פנסיונים מורכבים
  • אנשי מקצוע בעלי וותק של 10 שנים ויותר, שיעמדו לצדכם וילוו אתכם לאורך כל הדרך.

הידע הרב והניסיון שצברנו במהלך השנים מקנה לנו את היכולת להתמודד, לתכנן וללוות באופן מקצועי במקרים מורכבים ביותר בתהליך הפרישה על כל רבדיו. 

משיכת
כספי
פנסיה
-
תכנון

image face

ריכוז הנתונים הרלוונטיים לפרישה וניתוחם. תכנון תזרים מזומנים לפרישה, תכנון קבלת הקצבה, התאמה של מדיניות ההשקעות ובחינת אלטרנטיבות השקעה לכספים ההוניים. חיסכון במס על ידי בחירת פתרון המיסוי האופטימאלי המתאים לפורש.

דואגים
לבריאות

image face

בחינת ביטוח בריאות וסיעוד של הפורש/ת ומתן חוות דעת על התכניות הקיימות.

ליווי
אישי
בפרישה

image face

התקשרות עם המעסיק לצורך מילוי הטפסים הנדרשים לדיווח למס הכנסה. ניסוח הנחיות וליווי מול מס ההכנסה מעקב, בקרה וסגירת הטיפול מול כל הגורמים: חברות ביטוח, בתי השקעות, מעסיק ועוד.

מומחי תכנון פרישה ופנסיה של קבוצת קלי ילוו אתכם לאורך תהליך הפרישה, יעזרו לכם בקבלת החלטות ויסייעו לכם למקסם את הכספים שיעמדו לרשותכם בפנסיה.

לקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות, השאירו פרטים ונציגנו יישמחו לעמוד לרשותכם.

להשארת פרטים לחצו כאן

לקבלת פרטים
ללא התחייבות
תכנון פנסיה ופיננסים לאחר החתונה
תכנון חיסכון וביטוח בריאות לעתיד הילדים
מה עושים כשמתחילים מקום עבודה חדש?
הגעת לגיל 50? מקסם את החיסכון לפרישה
זכויות בעת גירושין
תכנון פנסיה וליווי מקצועי לקראת פרישה
איך לחסוך חכם?
פטירת בן/ בת משפחה
שינוי מקום עבודה - סיוע מקצועי וליווי צמוד
פנסיה למטפלת ולעובדי משק
חופשה ללא תשלום (חל"ת)
זכויות במהלך חופשת לידה