חיפוש
אודותינו רגעים חשובים בחיים
!קלי איתך

מהו ביטוח תאונות אישיות?

תאונות הן מטבען בלתי צפויות ויכולות להתרחש בכל מקום בכל זמן, משנה זהירות לא תמיד ימנע תאונות. במקרה שבו המבוטח נקלע לתאונה, ביטוח תאונות אישיות יספק ביטחון כלכלי ורשת ביטוח אפקטיבית.

מהו ביטוח תאונות אישיות?

פוליסת ביטוח תאונות אישיות היא פוליסה המכסה את המבוטח או מוטבים מטעמו במקרה של תאונה או מוות, נכות או אובדן כושר עבודה.

הגדרתה של תאונה לצורך זה, היא אירוע חיצוני ובלתי צפוי הגורם לנזק גופני. במקרה שבו סבל המבוטח מנזק גופני, תשולם הפוליסה בתשלום אחד או כקצבה, על פי התנאים הרשומים בה.

שלא כמו ביטוח חיים, ביטוח תאונות אישיות תקף 24 שעות ביממה בכל מקום בעולם ואינו תלוי בפיצוי מגורם אחר. הפוליסה תכסה כל מקרה של נזק גופני או מוות (לא כולל הסתייגויות ברורות) ללא קשר למקום התאונה או לפיצוי מצד שלישי כגון ביטוח לאומי.

מכיוון שפוליסה זו אינה קבועה בחוק כמו ביטוח רכב או ביטוח חיים, תנאיה יכולים להשתנות מאוד מחברת ביטוח אחת לשנייה כמו גם בין פוליסות המוצעות על ידי אותה חברה. את הפוליסה ניתן להתאים לצרכי המבוטח וכך לדאוג לכיסוי ביטוחי אופטימלי.

מי זקוק לביטוח תאונות אישיות?

כל אחד מאיתנו ראוי ומומלץ לו שיעשה ביטוח תאונות אישיות שכן, איש אינו חסין מפני תאונות היכולות להתרחש בכל מקום - בין אם בעבודה, בסופרמרקט, בחופשה או בבית.

בעקבות תאונה יתכנו הוצאות כספיות גבוהות עבור טיפולים רפואיים ושיקום. כמו כן, בתקופת ההחלמה יתכן ולא תוכלו להמשיך לעבוד. במקרה זה ביטוח תאונות אישיות יעזור לשמור על רמת חיים סדירה ללא צורך לפרוע חסכונות או ללוות כסף מגורמים שונים.

כאשר תאונות מסתיימות במוות, עלולה המשפחה לסבול ממחסור כלכלי בשל אובדן אחד המפרנסים, במקרה של מוות יזוכה המוטב בשווי הפוליסה כמו ביטוח חיים סטנדרטי.

עבור בעלי מקצועות מסוימים, ביטוח תאונות אישיות יספק רשת בטחון כלכלית במקרה של אובדן כושר עבודה. כל פסנתרן יכול לבטח את ידיו, מנתח את עיניו ורקדן את רגליו. פוליסות אלה מותאמות אישית לכל מבוטח ומחירן משתנה בהתאם.

לקבלת הצעת מחיר אנא השאירו פרטים:
לקבלת פרטים
ללא התחייבות
מעודכנים בכל
השינויים הפנסיוניים?
רשמו אותי לקבלת עדכונים במייל
:כדאי לקרוא גם על
ביטוח חיים
קופות גמל
קרנות השתלמות
ליווי מקצועי ואישי
לפני פרישה
יש כמה דברים חשובים שאתם חייבים לדעת התקשרו עכשיו
טלפון
6367111
03
כניסה למבוטחי ביטוח בריאות קבוצתי/קולקטיב
ביטוח בריאות
ביטוח סיעודי פרטי
פיצוי כספי בעת גילוי מחלה קשה
מהו ביטוח תאונות אישיות?
ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע במקרה תביעה
שאלות ותשובות
מילון מונחים