חיפוש
אודותינו רגעים חשובים בחיים
!קלי איתך

מהי קרן פנסיה?

קרן פנסיה היא אחד מאפיקי החיסכון הפנסיוני העיקריים בישראל. התוכנית נעדה להעניק ביטחון כלכלי לאדם המתפרנס מעבודתו ומבטיחה לעובד, תשלום חודשי לכל ימי חייו בהגיעו לגיל הפרישה (67 לגבר, 64 לאישה).

הקרן מעניקה כיסוי ביטוחי במקרה נכות, המבטיח קצבה חודשית במקרה של פגיעה ממושכת בכושר ההשתכרות של העובד, עקב מחלה, תאונה וכדומה.

קרן הפנסיה כוללת גם פנסיית שארים, במקרה של מות העובד בטרם הגיעו לגיל הפרישה. במקרה זה שאריו של המבוטח יקבלו קצבה חודשית - ילדים עד גיל 21 ואישה לכל ימיי חייה. גובה הפנסיה נקבע בהתאם לסכום הכסף שנצבר בחיסכון לאורך כל השנים עד גיל הפרישה. סכום הכסף תלוי גם במספר השנים שהחוסך הפקיד, בגובה ההפקדה החודשי וברציפות החיסכון. ככל שיש יותר רצף, הפקדות גבוהות יותר ומספר שנים גבוה יותר סכום הכסף שיעמוד לרשות החוסך בעת פרישה  יגדל.

במהלך השנים מתרחשים שינויים רבים אשר לעתים מצריכים התאמה של החיסכון הפנסיוני לצרכים חדשים. במקרה של החלפת מקום עבודה, במקרה של גידול בשכר, במקרה של שינוי במצב המשפחתי, נישואין, ילדים וכדומה. בכל המקרים הללו ונוספים אנחנו כאן כדי ללוות אותך ולסייע לך בכלים ובמידע שיאפשרו לך להפריש כספים לחיסכון פיננסי בהתאם לשינויים במהלך החיים ביעילות, בחכמה ובהתאם להעדפותיך האישיות.

לקבלת הצעת מחיר אנא השאירו פרטים:
לקבלת פרטים
ללא התחייבות
מעודכנים בכל
השינויים הפנסיוניים?
רשמו אותי לקבלת עדכונים במייל
:כדאי לקרוא גם על
ביטוח חיים
קופות גמל
קרנות השתלמות
ליווי מקצועי ואישי
לפני פרישה
יש כמה דברים חשובים שאתם חייבים לדעת התקשרו עכשיו
טלפון
6367111
03
מה זה ביטוח מנהלים?
מהי קרן פנסיה?
ביטוח חיים
ביטוח אובדן כושר עבודה
חיסכון פנסיוני - מאמרים מקצועיים וסקירות
חלוקת חיסכון פנסיוני בין בני זוג שנפרדו
שאלות ותשובות
מילון מונחים