חיפוש
אודותינו רגעים חשובים בחיים
!קלי איתך

פעילות למען לקהילה

בשנת 2002 החלה קבוצת קלי לתמוך במועדוניות עמותת "לילך".
מאז ועד היום מסייעת הקבוצה לעמותה, הפועלת למען ילדים במצבי סיכון במרחב ת"א ומעניקה להם בית חם. קלי אימצה את העמותה כחלק מאחריותה החברתית, הכוללת תמיכה במספר מפעלים חינוכיים, חברתיים ותרבותיים כדוגמת תיאטרון גשר, עמותת "ידיד", מכללת תל-חי בצפון  ומרכז קנדה במטולה.

פעילות למען הקהילה, אחריות חברתית

הפעילות לטובת עמותת "לילך" כוללת ארגון מסיבות במועדוניות, יציאה לימי כיף, אטרקציות תרבותיות למיניהן, חלוקת ילקוטים ותיקים בפתח שנת הלימודים, רכישת ציוד, ביגוד ופרטי לבוש לילדים וכן סדנאות יצירה.  

היבט אחר של הפעילות בא לידי ביטוי במעורבות אישית של העובדים, התורמת לילדים בהיבט הרגשי, במטרה להרחיב את הגירויים הרוחניים-תרבותיים שלהם. מידי רבעון אף מתקיים יום הולדת מרוכז לילדים שציינו את יום הולדתם בתקופה זו. כל יום הולדת נערך סביב עונת השנה המתאימה וכולל פעילות יצירה ומשחקים וכמובן, חגיגת יום הולדת, חלוקת מתנות ועוגה חגיגית במיוחד.

אנו מאמינים מאוד בטיפוח החינוך בגיל הרך, היכול להשפיע על עיצוב חיי הילדים בשלב כה מכריע בחייהם. לכן, הפעילות ההתנדבותית למען עמותת לילך כוללת, מעבר לסיוע מוחשי, גם סיוע חינוכי והדרכתי. המעורבות האישית של העובדים בקבוצת "קלי", בחיי הילדים היא מקור של גאווה וסיפוק לכולנו. מעורבות העובדים מדגישה את החשיבות באחריות חברתית בימינו - גיוס העובדים לפעילות בשטח, יצירת הזדהות ותחושה של שליחות אמיתית. זו, בתמצית, המעורבות החברתית שכולנו שואפים אליה - לא נתינה חד-פעמית ומקרית, אלא פעילות ארוכת טווח הכרוכה במעורבות רגשית של העובדים.   

פעילות הקבוצה והעובדים זוכה להוקרת הילדים, המחנכים והמדריכים במועדוניות השונות וכן למשוב חוזר חיובי מההורים.

כאמור, הסיוע של קבוצת "קלי" לעמותת לילך היא נדבך נוסף וחשוב במכלול הפעילות של הקבוצה למען הקהילה. פעילות זו כוללת גם תמיכה במכללת תל-חי בצפון. עם תום מלחמת לבנון השנייה, למשל,  סייעה הקבוצה רבות למכללה להיחלץ מהמצוקה שהיא נקלעה אליה בעקבות המלחמה ויזמה מבצע גיוס תרומות שסייע למכללה לפתוח את שנת הלימודים בהצלחה.

לקבלת הצעת מחיר אנא השאירו פרטים:
לקבלת פרטים
ללא התחייבות
מעודכנים בכל
השינויים הפנסיוניים?
רשמו אותי לקבלת עדכונים במייל
:כדאי לקרוא גם על
ביטוח חיים
קופות גמל
קרנות השתלמות
ליווי מקצועי ואישי
לפני פרישה
יש כמה דברים חשובים שאתם חייבים לדעת התקשרו עכשיו
טלפון
6367111
03
על אודות קבוצת קלי
סט הערכים של קבוצת קלי
דירקטוריון קבוצת קלי
הנהלת הקבוצה
בין לקוחותינו
כתבות למעסיק
מכתבי הערכה / המלצות
פעילות למען לקהילה
דרושים
גילוי נאות
תנאי שימוש