חיפוש
אודותינו רגעים חשובים בחיים
!קלי איתך

חיסכון פיננסי ופוליסה פיננסית

כמו רוב אזרחי המדינה, עד לאחרונה היינו רגילים לנהל את חסכונותינו והשקעותינו בבנק באמצעות פקדונות, תכניות חיסכון, קרנות נאמנות וכדומה. נכון, רוב האפשרויות הללו לא היו אטרקטיביות במיוחד במסלולים הסולידיים, אך גם לא הייתה לנו אפשרות אחרת.

היום יש לנו ברירה לחיסכון - פוליסה פיננסית
שינויים מרחיקי לכת בשוק ההון פיתחו עבורנו עידן חדש בחיסכון ובהשקעות. אצלנו, בקבוצת קלי, תמצאו מגוון פתרונות פיננסים מתקדמים.
בעידן שבו נהוג בישראל מס רווחי הון, יתרונות הפוליסה הפיננסית מקבלים משנה תוקף. הפוליסה הפיננסית היא מכשיר פיננסי חדשני המאפשר ליהנות מניהול בהתאמה אישית וממגוון רחב של יתרונות.

מוצרי חיסכון והשקעה 

נהנים גם מעלויות ניהול אטרקטיביות וגם מהטבות מס ייחודיות הגלומות בפוליסה.
אצלנו יציעו לכם מגוון מסלולים לבחירה במספר גופים מהמובילים בישראל, הפותחים בפניך את כל אפשרויות ההשקעה המתאימות לך מבחינת פוטנציאל תשואות ושקט נפשי, מהסולידית ביותר ועד להשקעות המתאפיינות בדינאמיות גבוהה, עם אפשרות לשלב או לנוע ביניהן באופן חופשי ללא עלויות כלשהן. כמו כן, נתאים לך את ההשקעה המתאימה ביותר לצרכיך, כדי שתוכל ליהנות משקט נפשי ומידיעה כי כספך מופקד בידיים הבטוחות ביותר.

למי נועד חיסכון פיננסי?

תכנית חיסכון זו נותנת מענה לחוסך המודרני, אשר מעוניין לשלב בין היתרונות של אפיק חיסכון לבין הרווחיות והגמישות של אפיק השקעה.
המומחים של קבוצת קלי יתאימו לך תכנית לחיסכון ולהשקעה של כל סכום כסף (קטן כגדול), לטווחי זמן שונים ולכל מטרה. יתרונה הגדול של התכנית הוא בכך שהיא מאפשרת לך לבחור בדרך ניהול החיסכון המועדף עליך, מבין מגוון מסלולים נזילים ברמות שונות של דינאמיות. באפשרותך לנוע בין המסלולים בכל זמן, ואף לשלב בין מספר סלולים.
כל זאת, ללא עלות וללא תשלום מס  בליווי ייעוץ מקצועי של מיטב יועצי ההשקעות שלנו.

יתרונות פוליסה פיננסית

דמי ניהול - דמי הניהול בפוליסה הפיננסית ידועים מראש, לעומת תיק השקעות וקרן נאמנות התלויים ברמות הסיכון במוצר. בפוליסה הפיננסית דמי הניהול אינם ניתנים לשינוי, מה שבקרן נאמנות למשל עשוי להשתנות.

יתרונות מיסוי - אחד היתרונות הבולטים במוצרים אלו הוא דחיית המס. משמעותו מכפיל רווח לתום תקופה. כך למשל, אם האלטרנטיבה הינה השקעה בקרן נאמנות, אזי במצב שבו החוסך מחליט לשנות את הרכב השקעותיו ולעבור מקרן אחת לשנייה, יהיה עליו למכור את הקרן, לשלם מס על רווחיו ואז להעביר את היתרה נטו לקרן החדשה. במוצרי החיסכון מסוג פוליסות פיננסיות, אין התחשבנות מס אלא בתום תקופת החיסכון. כך ניתן לעבור בין המסלולים השונים וללא אירוע מס.

מסלולים מגוונים - באפשרותך לקבוע את אחוז המניות הראשי המגדיר את הסיכון הראשי בדיוק באופן שבו מתבצע ניהול תיק השקעות אישי. כמו כן, קיימת האפשרות לשלב בין מסלולים "טהורים" כך שתוכל לקבוע את תמהיל ההשקעות המתאים לך אישית. כך למשל, תוכל לבחור בין תיקים של עד 0%, 15%, 30% וכן הלאה ובנוסף אפשר לקבוע כמה אחוזים תרצה להפנות להשקעה במסלולים צמודי מדד, שקליים, מניות חו"ל, תעודות סל, מט"ח ואפילו מסלולים מבטיחי תשואה.

מאפייני הגמישות של הפוליסה הפיננסית

  •  גמישות משיכה - ניתן למשוך חלק מהכסף או כולו לפי דרישה בכל עת.
  •  גמישות מסלול - ניתן לנייד ולפזר בין מסלולים, על מנת ליצור שילוב אופטימאלי בין מסלולי ההשקעה ללא קנס או תשלום עמלה.
  •  גמישות הפקדות - ניתן לבצע שילוב בין הפקדות, הוראת קבע ומזומן.  

ניהול השקעות מתקדם - מאפשר לך ליהנות מניהול השקעות אישי וממגוון רחב של יתרונות, ויוצר עבורך את הפתרון המושלם לניהול נכסים לכל מטרה ולכל טווח השקעה, התכנית מאפשרת לך לחסוך החל מ-10,000 ש"ח בהפקדה חד פעמית ללא הגבלת סכום מקסימום, בהתאם לצרכיך ובעלויות נמוכות.

חיסכון לילדים - רבים מחפשים אפשרויות השקעה לילדים לטווח ארוך או בינוני. מוצרים אלו מהווים פתרון מצוין כיוון שהם נזילים בכל עת ומאפשרים השקעה באמצעות הוראת קבע או תשלום חד פעמי וכן שילוב של שניהם, והכול לפי תאריכים שנוחים לך ובמועדי חיוב שנראים לך לנכון. כך תוכל לחסוך מידי חודש לכל מטרה.

לקבלת הצעת מחיר אנא השאירו פרטים:
לקבלת פרטים
ללא התחייבות
מעודכנים בכל
השינויים הפנסיוניים?
רשמו אותי לקבלת עדכונים במייל
:כדאי לקרוא גם על
ביטוח חיים
קופות גמל
קרנות השתלמות
ליווי מקצועי ואישי
לפני פרישה
יש כמה דברים חשובים שאתם חייבים לדעת התקשרו עכשיו
טלפון
6367111
03
תיקי השקעות
חיסכון פיננסי
בתי השקעות
שאלות ותשובות
מילון מונחים