יצאנו למהלך מקיף ואנו מובילים פיילוט יחיד מסוגו שהוביל אותנו למהפכה ירוקה- לקלי ירוקה!

מה כולל המהלך?

תכנית מיחזור פסולת אלקטרונית

לפני השלכת הפסולת האלקטרונית שלנו: מחשבים, מטענים, טלפונים ועוד, אנחנו שולחים אותם לבדיקת תקינות עבור שימוש חוזר. את המכשירים המתוקנים אנחנו מחזירים לשימוש במשרדי קלי, או שולחים אותם לתרומה לעמותות הפועלות למען הקהילה. פסולת אלקטרונית שלא ניתן להשמיש אותה מועברת לגריסה ייחודית ומיחזור.

להתראות פלסטיק! נפרדנו מהכלים החד פעמיים

במהלך מקיף וכולל הוצאנו לצמיתות את כל הכלים החד פעמיים והפלסטיק המזהם מהמשרדים. המטבחונים שלנו עברו מהפך עם הכנסת כלים רב פעמיים והוספת מדיחי כלים לשטיפת כוסות וסכו"ם.

תוכניות מיחזור מקיפה בכל המשרדים שלנו

שמנו לנו למטרה למחזר את כל מה שאפשר! הצבנו פחי מיחזור ייעודיים לזכוכית, פלסטיק, נייר ופסולת אלקטרונית ופיזרנו אותם במקומות נגישים במשרדים.

הקמת צוותי חשיבה ירוקה

אנחנו כל הזמן חושבים מחוץ לקופסה בכל הנוגע לפתרונות ירוקים. למען פיתוח רעיונות המותאמים ספציפית לקלי, הקמנו צוותי חשיבה פנימיים להטמעה, פיתוח, יוזמה ויישום של המהלך הירוק ויזמנו שיתופי פעולה פורים עם חברות המקדמות פתרונות ירוקים בארגונים.

השקעות ירוקות

כלכלה ירוקה היא לא רק טרנד, היא אופי השקעה! אנחנו משיקים כנסים מקצועיים העוסקים בכלכלת מצפון וקידום השקעות ירוקות למען יצירת קהילה כלכלית התומכת בקיימות ובאיכות הסביבה.
נמשיך לפעול בכל דרך על מנת ליישם את ערך השמירה על הסביבה, להטמיע פתרונות חדשניים להפחתת ומיחזור פסולת, ולעשות טוב לכדור ולסביבה האנושית בה אנחנו פועלים.