קבוצת קלי

נחשוב ונתכנן קדימה עבורך

קבוצת קלי הוקמה בשנת 1970 על ידי מנחם קלי, מבכירי אנשי הביטוח הפנסיוני וממייסדי תחום ניהול ההסדרים הפנסיוניים בישראל. ההתמחות שלנו היא בתכנון פיננסי ופנסיוני הוליסטי אישי. 

מומחיות שאין לה תחליף

בקלי עובדים המומחים והמומחיות הטובים בתחומם בישראל, במחלקות מקצועיות לכל תחום או שירות. אנחנו פועלים מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים בארץ, על מנת לספק פתרונות לכל המטרות הפיננסיות שלך בהווה ובעתיד, ולתת מענה מדויק לצרכים המשתנים לאורך החיים.

אובייקטיביות מלאה

קלי היא חברה פרטית ללא קשרי בעלות עם אף חברת ביטוח או בית השקעות. העצמאות המלאה מאפשרת לנו לשמור על 100% אובייקטיביות ולוודא שהאינטרסים שלך, ורק שלך, באים לידי ביטוי בכל החלטה.

שירות הוליסטי מקיף

אנחנו מחזיקים ברישיון דואלי: רישיון שיווק השקעות מטעם הרשות לניירות ערך ורישיון משווק פנסיוני מטעם רשות שוק ההון ומשרד האוצר. הרשיון הדואלי מאפשר לנו להעסיק את המומחים והמומחיות הכי טובים שיש, לראות את התמונה הרחבה, ולהעניק לך שירות 360 מעלות בכל הקשור לפיננסיים, ביטוחים ופנסיה. 

 

ליצירת קשר

הערכים של קלי

אנחנו אנשים של מספרים
ובעיקר של ערכים

אובייקטיביות

האינטרס של הלקוחות מנחה אותנו בכל צעד. יש לנו עצמאות מלאה אל מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות ואנחנו מעניקים שירות מקצועי, הדבק במטרות של הלקוחות בלבד.

מחויבות

אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו בכל הצמתים המרכזיים בחייהם. אנחנו משיגים עבורם את התנאים הטובים ביותר ומונעים מתוך מחשבה על הרווחה הכלכלית והאישית שלהם.

שירות

השירות ללקוחות שלנו הוא נר לרגלינו. אנו מאמינים שאין תחליף לקשר אישי ואנושי, ולכן מצאנו את הדרך הנכונה לשלב בין קשר אישי ופתרונות טכנולוגיים.

מצוינות

קלי מובילה במצוינות מקצועית את תחום ההסדרים הפיננסיים והפנסיונים בישראל. אנחנו מחזיקים ברישיון דואלי כך שהמומחים והמומחיות שלנו מבינים את התמונה הפיננסית הרחבה.

הוגנות עסקית

האמון שהלקוחות נותנים בנו הוא הדבר החשוב ביותר עבורנו. אנחנו פועלים בשיקול דעת ואחריות גדולה כלפי הלקוחות וכלפי העתיד הכלכלי שלהם.

חדשנות

שילוב של יצירתיות, טכנולוגיה ומבט אל העתיד תמיד מובילים את החשיבה שלנו על המוצרים ושירות הלקוחות שלנו.

זרועות הקבוצה

מומחיות פיננסית
ללקוחות פרטיים ועסקיים

לקוחות פרטיים

המומחיות שלנו היא תכנון פיננסי וטיפול הוליסטי בהתאמה אישית לצרכים ולשאיפות הפיננסיות של עשרות אלפי לקוחות פרטיים בישראל ובעולם.
למידע נוסף

לקוחות עסקיים

פתרונות למעסיקים ולעובדים המעניקים ראש שקט. אנו פועלים גם כמנהלי הסדר וגם בנוסטרו ובכספי תאגידים עבור מאות חברות וארגונים בישראל.

למידע נוסף