אנחנו מלווים מאות מעסיקים, חברות וארגונים מהגדולים במשק, ומעניקים להם מעטפת שירותים פיננסיים ופנסיונים מקיפה בכל הקשור לקרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים, קופות גמל וקרנות השתלמות, קופות גמל להשקעה, ניהול תיקים, ניהול הסדרים פנסיונים, סליקת כספים לקופות עובדים, בקרת איזונים חוזרים, הסדרת קופות גמל והשתלמות, ביטוחי סיכונים ועוד.
המומחים והמומחיות של קלי יתאימו את מגוון השירותים לפי אופי הארגון וצרכי העסק הייחודיים. נעניק לך ביטחון ושקט שהכול נעשה בדיוק כמו שצריך לפי החוק, ועל פי הרצונות הספציפיים שלך, בכל הקשור להסדרים פיננסיים, ביטוחים ופנסיונים של העובדים והעובדות שלך.
אנחנו מעניקים מעטפת מלאה גם עבור העובדים והעובדות: נפגש איתם פנים מול פנים, נתמוך בהם בטיפול בתוכניות הפנסיוניות, נתן המלצות פרטניות לכל עובד ועובדת, נתמוך בשינויים שירצו לערוך על פי ההמלצות, ונטפל גם בנכסים הפיננסים שלהם: גם אלו הניתנים להם על ידך וגם בנכסים הפיננסיים הפרטיים שלהם.

השירות לעובדים ולעובדות כולל:

פגישה פנסיונית ופיננסית המכילה ניתוח מקיף והתאמה אישית
בפגישה נציג את ניתוח התיק הפנסיוני הקיים של העובד או העובדת ונבצע התאמות לפי הצרכים האישיים שלהם.

ליווי ופגישות תקופתיות

אחת לתקופה נבחן את התיק הפנסיוני והפיננסי של העובד או העובדת ונבצע אופטימיזציה ועדכון של התיק בהתאם לצרכים האישיים ולאפשרויות בשוק הביטוח הפנסיוני. במידה והתרחשו אירועים משני חיים כמו נישואין או הולדת ילד, נעשה התאמה מחדש של מבנה התיק והכיסויים הביטוחים לשינויים.
העובדים והעובדות מקבלים פרטי יצירת קשר אישיים ויכולים לקבל מענה לכל שאלה או קבלת מידע.

חוות דעת מקצועיות

נעניק חוות דעת מקצועית בתחום ביטוחי החיים והבריאות, יעוץ תכנון פרישה וגיל שלישי, וליווי ומיצוי זכויות במקרה תביעה.

מרכז שירותים דיגיטליים ואזור אישי

העובדים והעובדות מקבלים גישה לאזור מידע אישי באתר האינטרנט של קבוצת קלי הכולל אפשרות להזמנת דוח מצב, ביטוח אישי, אישורי מס ותאום פגישה, שינוי סטטוס משפחתי, עדכון כתובת, פרטי התקשרות ועוד.
הצוות העסקי שלנו הוא בעל ניסיון של למעלה מ- 50 שנים, מכיר לעומק כל פסיק בחוק ויחד עם זאת מבין את התמונה הרחבה ואת האתגרים העומדים בפני ארגונים וחברות בניהול פיננסי ופנסיוני. המומחיות והניסיון שלנו יפנו לך זמן להתמקד בניהול, צמיחה והתפתחות, ויעניקו לך שירות מדויק המותאם לארגון או לעסק שלך באופן ספציפי.