לקוחות פרטיים

אנחנו מלווים כ- 70 אלף לקוחות בעולמות הפיננסיים, ההשקעות, התכנון הפנסיוני וניהול הסיכונים, ומתכננים יחד איתם הווה ועתיד פיננסי מוכוון מטרות ספציפיות. המומחים והמומחיות של קלי מעניקים שירות הוליסטי שלוקח בחשבון פרמטרים אישיים וכלכליים ויוצרים עבורך תכנית פיננסית לעתיד עם יציבות וביטחון כלכלי.

אנחנו מתמחים במתן שרות פנסיוני ותכנון פיננסי הוליסטי הכולל את כל המוצרים הפיננסיים הקיימים בשוק עבור לקוחות פרטיים: ביטוחי פנסיה, ביטוחי מנהלים, קופות גמל וקרנות השתלמות, קופות גמל להשקעה, ניהול תיקים ועוד.

המציאות הכלכלית הדינאמית דורשת תכנון פיננסי אישי וצמוד, הדואג שגם בתקופות של שינויים, המטרות והשאיפות שלך מושגות. קלי מתמחה בטיפול באתגרים מורכבים בתחומי הביטוח הפנסיוני, ומספקת תכנון פיננסי אסטרטגי במטרה למקסם את התשואה הכספית והערך הביטוחי. התכנון נעשה תוך אסטרטגיית השקעות מותאמת אישית לכל לקוח בהתאם לרצונות ולצרכים של כל לקוח או לקוחה.

הלקוחות הפרטיים של קלי נהנים מהטבות בדמי ניהול בקרנות פנסיה וקרנות השתלמות, הנחות משמעותיות בביטוחי חיים, בריאות, ריסק ומשכנתא, ונחשפים להמלצות על מגוון רחב של קופות גמל ומסלולי השקעה. כמו כן לקוחותינו יכולים להתעדכן בכל רגע נתון בתמונת המצב של הנכסים הפיננסיים המנוהלים בקלי, באזור אישי חדשני וידידותי ולבצע עשרות פעולות מקוונות החוסכות זמן יקר ולפנות אלינו בצורה ישירה ומהירה.

קלי היא חברה בבעלות פרטית, עובדה המאפשרת לנו לשמור על האינטרסים שלך בלבד. ואין לנו הסדרים עם אף חברת ביטוח או בית השקעות והמחויבות היחידה שלנו היא כלפי הלקוחות שלנו! 50 שנות ניסיון והעובדה שאנחנו קבוצה גדולה מאפשרת לנו להשיג עבור הלקוחות הפרטיים שלנו את התנאים הכי טובים שיש מול חברות הביטוח או בתי ההשקעות.

 

לקוחות פרמיום

חטיבת לקוחות פרמיום מתמחה בלקוחות פרטיים בעלי ובעלות עושר פיננסי. המומחים והמומחיות של קלי מטפלים בנכסים בשווי 27 מיליארד שקלים ומתמחים במתן שרות פנסיוני.

לקוחות הפרמיום מקבלים טיפול וליווי צמוד על ידי מנהל.ת לקוחות אישי בעל רישיון שיווק השקעות ורישיון סוכן פנסיוני. התהליך כולל פגישה אישית לתכנון פיננסי מקיף, על פי הצרכים שלך וחוות דעת מקיפה, ואחר כך ליווי מלא ליישום התוכנית.

לקוחות הפרמיום נהנים ממעטפת פתרונות לניהול הון כלכלי גדול בכל הקשור לתכנון השקעות אלטרנטיביות והשקעות גלובאליות. ניהול השקעות אלטרנטיבית נעשה על ידי צוות מומחה דרך קרנות פרטיות מגוונות לדוגמה: קרנות הון סיכון, קרנות נדל"ן, פרייוט אקוויטי, קרנות גידור, קרנות תשתיות, הלוואות חברתיות ועוד.

לקלי מחלקה המתמחה בהשקעות גלובאליות. יש לנו הסכמים מול בנקים בשוויץ והיכרות עם התיקים השונים בכל בנק. אנו מתאימים באופן אישי את התיקים הטובים ביותר בכל תחום, בתוך אותו הבנק, ומול הבנקים והמנהלים המתחרים ומתכננים עבור לקוחות הפרמיום שלנו אסטרטגיית השקעה המסתמכת על בחירת הבנק והתיק הספציפי המתאימים ביותר לפרופיל, לציפיות ולהעדפות של כל לקוח או לקוחה. יש לנו את הידע המקצועי והבירוקרטי הדרוש לפתיחת חשבון ותיק השקעות בשוויץ, והידע הדרוש להתנהלות והמעקב השוטף.

המומחים והמומחיות של קלי דואגים כי התמהיל הפיננסי המוצע תואם למטרות ולקו החשיבה של כל לקוח או לקוחה. אנחנו מלווים את הלקוחות בצמתים השונים בחייהם, כל הזמן עם היד על הדופק בכל הקשור לשינויים בשוק, בכלכלה ושינויים אישיים וממליצים כיצד ניתן לייעל את ההשקעות והתהליכים- כדי להגדיל רווחים.

יש לנו ניסיון של 50 שנים ואנחנו פועלים בעצמאות מלאה וללא קשרי בעלות עם אף חברת ביטוח או בתי השקעות. אנו שמים דגש מהותי על אובייקטיביות, בחירת סוג המוצר, רמות סיכון, והחברות המנהלות של המוצרים- באופן התואם במדויק את רצונות ושאיפות הלקוחות.