אנחנו מתמחים במתן שירות לסקטור ההייטק בישראל, ולחברות הזנק (סטרטאפ) ומטפלים בעשרות חברות מובילות בענף. שירותים פנסיונים הם רק חלק מהמומחיות שלנו, ואנחנו מעניקים טיפול הוליסטי הכולל את מלוא המוצרים הפיננסים, הפנסיונים והביטוחיים הקיימים בשוק.

לחברות הייטק וסטרטאפים יש אתגרים מיוחדים בכל הקשור לניהול פנסיוני ופיננסי: עובדים ועובדות שנמצאים מעבר לים, רמות שכר גבוהות שמצריכות פתרונות פיננסים ופנסיונים מורכבים ומקצועיים, ליווי מקצועי לחברות בתחילת דרכן בכל הקשור לעמידה בדרישות החוק בנוגע לתנאים הסוציאליים של העובדים, מתן פתרונות תפעול וסליקה, שירות במגוון שפות. אנחנו מכירים לעומק את ההתמודדויות הספציפיות של חברות הייטק ומעניקים מעטפת שירות מלאה.

המומחים והמומחיות של קלי מעניקים מגוון שירותים נוספים לעובדי החברות כמו: מומחיות ומתן פתרונות פיננסים שונים ומגוונים (קופות גמל, קרנות השתלמות, תיקי השקעות, תיקון 190, פוליסות פיננסיות, השקעות אלטרנטיביות ועוד) חוות דעת מקיפה בתחום ביטוחי הבריאות והסיעוד, חוות דעת מקיפה בתחום אלטרנטיבות השקעה, הנפקת דו"ח ריכוז חודשי הכולל את נכסי הביטוח השונים, הרחבת השירות לתא המשפחתי, מגוון שירותים דיגיטליים באזור אישי מתקדם, מגוון ערוצי תקשורת מענה לכל צורך או שאלה כגון: וואטסאפ, מסנג'ר ועוד פתרונות דיגיטלים, מנהל לקוח ורפרנט אישיים.

אנחנו נמצאים בקשרי עבודה ומשווקים את מלוא המוצרים של כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים, אנו לא נמצאים בבעלות של גוף מוסדי, עובדות אלו מאפשרות לנו להיות בצד שלך ולהעניק את השירות הטוב, האמין וההגון ביותר ולהציע את מגוון המוצרים הקיימים בשוק.