חיפוש
אודותינו רגעים חשובים בחיים
!קלי איתך

תיקי השקעות

ניהול תיקי השקעות

בישראל פועלים עשרות בתי השקעות, נתוני הביצועים והתשואות אינם מפורסמים ולכן הבחירה וההשוואה ביניהם אינה פשוטה. אנו בקלי נעשה זאת בשבילך. נתאים את רמת הסיכון בהתאם לצרכים ולמטרות שלך תוך הסתכלות כוללת על כלל הנכסים שברשותך. לאחר מכן נבחר יחדיו את הגופים המתאימים לך מתוך המגוון הרחב. 

קבוצת קלי אינה מנהלת השקעות בעצמה אלא מייצגת בצורה אובייקטיבית חברות לניהול תיקי השקעות בארץ ובחו"ל מהמקצועיות והמובילות בישראל. 

מתי כדאי להשקיע בשוק ההון?

אם צברתם סכום כסף ואתם מעוניינים להשקיע אותו על מנת להפיק ממנו את המקסימום, ניהול תיקי השקעות הוא הפתרון המומלץ עבורכם. תיק נכסים גדול מצריך התעסקות רבה כדי לנהל אותו בצורה הנכונה והטובה ביותר, ומי שאינו עוסק בשוק ההון יתקשה להתפנות ולהשקיע זמן בלימוד ובהכרת השוק ובמעקב אחרי השינויים בו, לכן מנהל תיקים הנו פיתרון יעיל עבורו.

הגורמים להצלחת תיק השקעות

אחד הגורמים המרכזיים להצלחתו של תיק השקעות, הוא הקצאת נכסים באופן חכם לאורך הזמן. כלומר, חלוקה נכונה של התיק בין אפיקי ההשקעה השונים העומדים לרשותנו בארץ ובחו"ל - רכיבים מניתים, אגרות חוב ומזומן. לאחר שמשווק ההשקעות שלנו בוחן את נתוניו האישיים וצרכיו הייחודיים של הלקוח, לרבות יחסו לסיכון, הוא מציע לו מדיניות השקעה מתאימה מתוך מגוון סוגי התיקים הקיימים, הנבדלים זה מזה באחוזי ההשקעה ובאפיקים השונים.

כיצד מתבצע תהליך בחירת בית השקעות ללקוח של קלי?

  1. בעת הפגישה בוחרים יחד עם הלקוח את בית ההשקעות שינהל את הכספים.
  2. חותמים מול בית ההשקעות על הסכם שיגדיר את רמת החשיפה, תנאים מסחריים ויפוי כוח לפעילות בניירות ערך.          
  3. ניהול התיק מתבצע בחשבון בנק נפרד. לכן הלקוח צריך לפתוח חשבון בנק נוסף, בבנק שבו יופקד הסכום שאותו מעוניין לנהל.

*עלויות והטבות בגין עמלת קניה/מכירה של ניירות ערך ישודרגו בהתאם להסדר של בית ההשקעות.

לכל אחד ואחת מאיתנו, יש אמצעים שונים ומטרות שונות כאשר מדובר בחסכונות שלו. בשוק ההון יש מגוון רחב מאוד של אפשרויות השקעה, עם פוטנציאל ועם סיכון שונים. כדי לספק מענה הולם לצרכים האישיים של כל משקיע, נדרשת מומחיות וניסיון.
להמשך קריאה על יתרונות בניהול תיקי השקעות ללקוחות קלי, לחצו כאן >

בחירת מנהל תיקים מקצועי לניהול הכספים שלנו היא בהחלט בחירה לא פשוטה. קיבצנו למענכם מספר קריטריונים ודגשים שיעזרו לכם בבחירה הנכונה. להמשך קריאת המדריך לבחירת מנהל תיק, לחצו כאן >

בדיקה נכונה של תשואת תיק השקעות צריכה להיעשות מול מדד או מדדים רלוונטיים, מה שמשתקף במונח  Benchmark שהוא מדד ייחוס, או מדד יחס. להמשך קריאה על מדד יחוס וניהול כספים לחצו  כאן >

לקבלת הצעת מחיר אנא השאירו פרטים:
לקבלת פרטים
ללא התחייבות
מעודכנים בכל
השינויים הפנסיוניים?
רשמו אותי לקבלת עדכונים במייל
:כדאי לקרוא גם על
ביטוח חיים
קופות גמל
קרנות השתלמות
ליווי מקצועי ואישי
לפני פרישה
יש כמה דברים חשובים שאתם חייבים לדעת התקשרו עכשיו
טלפון
6367111
03
תיקי השקעות
חיסכון פיננסי
בתי השקעות
שאלות ותשובות
מילון מונחים